Paslaugos

 

Pagrindinė mūsų veikla – medinių klijuoto tašo namų, sodo namelių, pavėsinių, pastogių, sandėliukių, malkinių, vaikiškų namelių bei kitokių įvairių medinių statinių projektavimas, gamyba ir montavimas. 

 

DĖMESIO !!! Klijuoto tašo namų, karkasinių namų, stogų santvarų ir kitų medienos konstrukcijų gamintojams bei statytojams teikiame „Pre-cut“ paslaugą.

Naudodami galingas CNC stakles Hundegger Speed Cut 3 supjausime Jums reikalingas stogo konstrukcijas, namo karkasą ar kitas medines detales įvairiems statiniams. Jums tik liks jas sumontuoti.

 CNC staklių Hundegger Speed Cut 3 galimybės

ekomedis klijuoto

Hundegger Speed Cut 3 staklėmis galime pjaustyti, gręžti, frezuoti, žymėti ir ženklinti. Pagrindinė staklių funkcija – daryti tikslius pjūvius, tačiau jomis taip pat galima gaminti  medienos detales. Staklėmis galima pjauti įvairaus skersmens medieną. Jose įmontuoti du nepriklausomi konvejeriai, todėl medieną galime supjaustyti ypač greitai ir tiksliai.

Hundegger Speed Cut 3 įdiegta atliekų optimizavimo funkcija, todėl iš vientisos žaliavinės medienos galime pagaminti skirtingų dydžių detales. Tai leidžia taupyti žaliavas.

Mūsų projektuotojai pateiks jums išsamią informaciją apie tai, kaip sumontuoti namą, kad statybų procesas būtų kuo paprastesnis. Naudojant “pre-cut” paslaugą, visos reikalingos medinės detalės yra supjautos ir sužymėtos. Taip pat Jums pageidaujant, galime išgraviruoti Jūsų įmonės logotipą! Naudojant iš anksto supjaustytą medieną ir rekomenduojamą statybos principą,  jūs sutaupysite daug ir brangiai kainuojančio laiko statybos metu. 

Cut paslauga.jpg karkasas.jpg karkasines sienos.jpg karkaso detales.jpg karkaso montavimas.jpg karkaso surinkimas.jpg namo surinkimas.jpg pre cut paslauga.jpg s karkasinis namas.jpg supjaustytas namas.jpg supjaustytos karkaso detales.jpg supjautu detaliu kogotipaslogotipas.jpg  

 

Susisiekite su mumis ir pjaustymo darbais pasirūpinsime mes bei supaprastinsime ir pagreitinsime Jūsų darbą.

Projektai

website development igrkiv.ru
Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Ok