Produkcija

Pagrindinė mūsų veikla – medinių klijuoto tašo namų statyba. Medis – seniausia statybinė medžiaga. Ji pralaidi orui, tačiau kartu pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis. Mediniai klijuoto tašo statiniai išsiskiria ekologiškumu, natūralumu, sukuria tam tikrą jaukumo atmosferą, todėl mediniame name jausitės ypač patogiai.

  • Projektas. Namus statome pagal tipinius, individualius ar  užsakovo  pateiktus projektus. Be to, galime pakoreguoti turimus projektus taip, kad jie atitiktų Jūsų poreikius bei lūkesčius.
  • Sienos. Medinius namus statome iš aukštos kokybės gerai išdžiovintos medienos. Sienų storis priklausys nuo Jūsų pageidavimų ir numatomų naudojimo sąlygų. Visas sienas impregnuojame specialia medžiaga, kuri apsaugo nuo žalingo išorinio poveikio – puvimo, pelėsio, UV spindulių.
  • Grindys. Klojame grindų gulekšnius, pogrindžius, grindlentes.
  • Stogas. Patys gaminame aukštos kokybės medines stogo konstrukcijas. Stogo santvaros - tai protingas sprendimas taupantiems laiką ir ieškantiems mažesnių išlaidų kaštų. Savo kokybe ir ekonomiškumu medinės stogo konstrukcijos pralenkia įprastus gegnių stogus. Stogo dangą parenkame pagal Jūsų pageidavimus.
  • Langai. Lauko sienose įstatome langus pagal Jūsų pasirinkimą.
  • Durys. Montuojame vidaus ir lauko duris.

 

Klijuoto tašo namai

Klijuoto tašo namai sujungia geriausias medinių ir mūrinių namų savybes. Jie statomi iš medienos, todėl yra natūralūs ir draugiški aplinkai. Mediniame name kvėpuosite sveiku oru ir pajusite harmoniją su gamta. Tuo pat metu klijuoto tašo namai yra labai patvarūs – jų stiprumas yra apie 60 proc. didesnis už įprastą medžio struktūrą.

 

 

Mediniai nameliai

Nebrangūs mediniai sodo nameliai – puikus pasirinkimas norintiems leisti laiką gamtoje. Rąstiniai namai pasižymi natūralumu, puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis. Dėl jų lengvumo, medinukus galime pastatyti netgi tokiose vietose, kuriose mūriniai namai stovėti negali.

 

 

Įvairūs kiemo statiniai

Statome ne tik klijuoto tašo namus, bet ir įvairius kiemo statinius. Jeigu Jums reikia pirties, pavėsinės, vaikiško namelio, garažo, pastogės, malkinės ar sandėliuko, kreipkitės į mus ir kartu rasime tinkamiausią sprendimą.

 

Namus pastatome gana greitai – per 2–3 savaites nuo užsakymo suderinimo.
Visiems namams suteikiame garantiją.
 

Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime platų medinių namų asortimentą. 

Projektai

website development igrkiv.ru
Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Ok