Klijuoto tašo namų statyba

 

Klijuoto tašo namai gaminami iš klijuotos medienos. Tai ilgas, tačiau nemažai privalumų turintis procesas.

Tašams paruošti naudojama tik gerai išdžiovinta mediena. Išdžiovinti visą rąstą yra sudėtinga, todėl jis pirmiausiai supjaustomas į lentas. Lentos džiovinamos specialiuose džiovinimo kamerose. Jose automatiškai reguliuojama temperatūra, vėjo srautas, santykinė drėgmė ir kiti parametrai.

 

 3        4

 

Išdžiovintos lentos apžiūrimos, atrenkamos nekokybiškos ar pažeistos. Tuomet supjaustomos į reikiamo dydžio lameles (medžio juosteles). Pagamintos lameles kalibruojamos ir obliuojamos. Paruoštas lamelės suklijuojamos. Tam naudojami dvikomponenčiai melamino–karbamido klijai. Šie klijai atitinka griežtus ES standartus, nustatančius krūvį laikančioms konstrukcijoms naudojamų klijų reikalavimus. Klijų maišymas ir lamelių klijavimas yra kompiuterizuotas, todėl klijų ir kietiklio santykis idealiai atitinka reikalingą kiekį. Lamelėms klijuoti naudojami klijai yra atsparūs drėgmei ir vandeniui, todėl lamelė gali būti naudojama ne tik vidaus, bet ir išorės sienoms montuoti.

 

  Doma1           Doma5

 

Suklijavus lameles, gautas tašas dar kartą obliuojamas. Nuobliuotus tašus, pasitelkus kompiuterizuotas stakles, užliejama klijais. Šiam procesui naudojama dvikomponentė vandens pagrindo emulsija su izocianato kietikliu. Klijais užlieti tašai suspaudžiami hidrauliniu presu, o išėmus iš preso gerai išdžiovinami klijai. Išdžiovinti tašai dar kartą obliuojami ir profiliuojami.

Gaminant klijuotos medienos namus, visos sienos ir stogo konstrukcija yra pilnai paruošiami gamykloje. Taip yra labai pagreitinamas namo montavimas statybvietėje.

 

iranga klijuoto taso namamas      KLIJUOTA MEDIENA

 

Pagamintas namo konstrukcijas gamybos ceche impregnuojame, gruntuojame ir dažome kliento pasirinkta spalva. Kai dažai išdžiūsta, konstrukcijas gabename į statybos vietą.

Namo montavimo darbus baigiame statybos vietoje.  Vėliau bus dengiamas stogas ir  atliekami kiti statybos darbai.

 

isfrezuotas kampas       klijuoto taso

 

Projektai

website development igrkiv.ru
Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų naudotojų patirtį. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su visais slapukais pagal mūsų slapukų politiką.
Ok